Szczecin Przyjazny Rodzinie na Dniach Morza

Zapraszamy do odwiedzenia punktu informacyjnego programu Szczecin Przyjazny Rodzinie podczas tegorocznych Dni Morza_Sail Szczecin. Punkt działać będzie w dniach 10-12 czerwca w Strefie Dziecięcej na pl. Mickiewicza.

W naszym punkcie będzie można uzyskać przydatną wiedzę nt. Szczecińskiej Karty Rodzinnej, Szczecińskiej Karty Seniora i Bonu Opiekuńczego, miło spędzić wolny czas na wspólnej zabawie ze swoimi dziećmi i wnukami oraz wziąć udział w konkursach na Scenie Dziecięcej z atrakcyjnymi nagrodami.

W 3-dniowym programie Strefy Dziecięcej zawierają się występy wokalne i muzyczne, interaktywne spektakle i konkursy na scenie, których szczegółowy program znajdą Państwo tu: Program Sceny Dziecięcej. Przestrzeń placu Mickiewicza wypełnią także strefy tematyczne: Harcerskie Miasteczko Morskie, Strefa Młodego Naukowca, Strefa dla najmłodszych oraz Strefa gier i zabaw podwórkowych.

Punkt informacyjny działa w godzinach funkcjonowania Strefy Dziecięcej, a w określonym czasie na Scenie Dziecięcej odbywać się będą familijne konkursy dla publiczności:

Piątek, 10 czerwca: godz. 17.50-18.00

Sobota, 11 czerwca: godz. 14.15-14.25  i 17.05-17.15

Powrót