Pobierz program i mapę Dni Morza

pobierz PL pobierz EN pobierz DE

Scena na Łasztowni

Kolejna scena będzie ulokowana na Łasztowni, a na niej odbędzie się już tradycyjny Samba Port Festival. Trzecia edycja będzie obfitowała w pokazy i warsztaty taneczne, pokaz capoeira, set dj, koncerty, paradę perkusyjną z brazylijskimi tancerkami  oraz szkołą capoeira i występ na scenie z wokalistą brazylijskim Valdirem Jovenalem.

Na tej samej scenie na Łasztowni o Puchar Prezydenta Szczecina w III Festiwalu Orkiestr Dętych powalczą m.in. Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Drezdenka, Orkiestra Wood & Bras Band z Goleniowa, Orkiestra Dęta z Piwniczej – Zdroju, Orkiestra Dęta Ziemi Lęborskiej z Lęborka oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Dąbrowy Zielonej. Orkiestry będą prezentować się na scenie w sobotę w godzinach 11.00 – 15.00 oraz w niedzielę od 12.00 do 15.00. W tym czasie będziemy mogli zobaczyć występy estradowe, pokaz musztry paradnej oraz prezentacje orkiestr podczas przemarszu bulwarami.

Szczegóły:

III Festiwal Orkiestr Dętych o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

 

Program konkursowy został podzielony na występy estradowe, pokaz musztry orkiestrowej, prezentacje orkiestr. Na Łasztowni zobaczymy występy:  Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drezdenka, Orkiestry Dętej z Piwnicznej –Zdroju, Orkiestry Wood & Bras Band z Goleniowa, Mogileńskiej Orkiestry Dętej z Mogilna, Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbrowy Zielonej, Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa, Orkiestry Wojskowej ze Szczecina, pokaz Orkiestry Wojskowej ze Świnoujścia

 

Sobota 15.06.2019 r.

 

10.30 - 10.45 - przemarsz Orkiestry Wojskowej ze Szczecina

10.45 – 11.00 -  przemarsz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drezdenka

11.00 – 11.30 – koncert Orkiestry Wojskowej ze Szczecina

11.30 – 11.45 -  przemarsz Orkiestry Wood & Bras Band z Goleniowa

11.45 – 12.15 – koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drezdenka

12.15 – 12.30 -  przemarsz  Orkiestry Dętej z Piwnicznej -Zdroju

12.30 – 13.00 - koncert Orkiestry Wood & Bras Band Goleniów

13.00 – 13.15 - przemarsz Mogileńskiej Orkiestry Dętej z Mogilna

13.15 – 13.45 - koncert Orkiestry Dętej z Piwnicznej -Zdroju

13.45 – 14.00 - przemarsz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbrowy Zielonej

14.00 – 14.30 – koncert Mogileńskiej Orkiestry Dętej z Mogilna

14.30 – 14.45 – przemarsz Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa

14.45 – 15.15 – koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbrowy Zielonej

15.15 – 15.45 – koncert Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa

Przemarsze odbywają się od mostu pontonowego do sceny na skwerze (Łasztownia).

                           

Niedziela 16.06.2019 r.

 

12.00 – 12.15 – pokaz Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa

12.15 - 12.30 – pokaz Mogileńskiej Orkiestry Dętej z Mogilna

12.30 – 12.45 – pokaz Orkiestry Dętej z Piwnicznej -Zdroju

12.45 – 13.00 - pokaz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drezdenka

13.00 – 13.15 - pokaz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbrowy Zielonej

13.15  - 13.30 – pokaz Orkiestry Wood & Bras Band z Goleniowa

13.30 – 13.45 - pokaz Orkiestry Wojskowej ze Świnoujścia

13.45 – 14.00 - przygotowanie orkiestr do wspólnego wykonania utworów

14.40 - zakończenie

 

Samba Port Festiwal vol. 3

 

Podczas festiwalu zabrzmi dużo dobrej muzyki brazylijskiej, odbędzie się przegląd grup sambowych, parada karnawałowej grupy festiwalowej, impreza klubowa, pokazy capoeira, pokazy taneczne. Jak zapowiadają organizatorzy: „W tych dniach Szczecin stanie się mekką imprezową Polski już kolejny raz, teraz nie tylko żeglarską, ale

i karnawałową - to my razem zamienimy Szczecin w miasto tętniące głośnym rytmem samby, a nasz wspólny groove rozgrzeje tę atmosferę do czerwoności!”

 

 

Sobota 15.06.2019 r.

Scena na Łasztowni

 

19.30   Pokaz capoeira – występ Mestres wraz z zespołem IE GALO CANTOU I grupą warsztatową festiwalu CAMARADAGEM RODA DE RUA

20.00  Pokaz taneczny: AS BELEZAS DO BRASIL & DJ ED SZYNSZYL 

20.20   ZUMBABRASIL

20.50 Koncert PAULINHO BICOLOR SOLO CUICA i pokaz grupy warsztatowej SAMBA PORT FESTIVAL VOL. 3

21.20  Pokaz taneczny AS BELEZAS DO BRASIL & DJ ED SZYNSZYL , Warsztat taneczny

21.40  Set: DJ ED SZYNSZYL

22.00   BLOCO POMERANIA & VALDIR VIERA DOS SANTOS

22.30  Finalny koncert grupy SAMBA PORT FESTIWAL VOL.3

23.00  Brazylijska impreza klubowa  DJ ED SZYNSZYL

 

Niedziela 16.06.2019 r.

 

12.30   Parada Bulwary – BATERIA DE SAMBA PORT FESTIVAL VOL. 3 - RICARDO ALVES CHORO, CHARLIE EVANS, VALDIR VIERA DOS SANTOS, KRZYSTOF KLUKOWSKI, ANDRZEJ JANUSZ, RAFAŁ KRZANOWSKI, FESTIVAL  CARAMADAGEM SZCZECIN, CONTRAMESTRE GALO,PROFESSOR GRAFITE AS BELEZAS DO BRASIL

powrót
Żegluga Agencja Centrum Żeglarskie Gryf ZWIK Tyskie PKO Port Szczecin