Niesamowite koncerty na scenie głównej

Scena główna znajdzie się na ulicy Jana z Kolna, tuż przy Wałach Chrobrego. Podczas tegorocznych Dni Morza – Sail Szczecin 2016 bawić się będziemy na imprezie VOX Tour.W piątek na scenie zaprezentuje się założony w 1988 roku rockowy zespół Golden Life. Na swoim koncie mają takie hity, jak: Ptak i drzewo, Helikoter czy Dobra, dobra, dobra. Nagrali również singiel 24.11.94 (Życie choć piękne tak kruche jest) wydany w hołdzie ofiarom pożaru w hali Stoczni Gdańskiej z 1994. W wideoklipie do niego wystąpili m.in. Anja Orthodox, Edyta Gepert, Artur Gadowski, Grzegorz Skawiński, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Markowski, Tomasz Lipnicki, Muniek Staszczyk.

Zagraniczną gwiazdą tegorocznych Dni Morza – Sail Szczecin 2016 będzie niemiecki zespół z pogranicza rocka i popu, jedna z najpopularniejszych kapel lat 80. ubiegłego wieku  – Alphaville. Ich największy przebój Forever Young uznawany jest za hymn pokolenia lat 80. Wylansowali również takie hity, jak Big in Japan, czy Sounds Like a Melody.

Sobota jest kolejnym dniem z „VOX Tour - Dni Morza - Szczecin na żywo 2016”. Tym razem o godzinie 20 na scenie zobaczymy Annę Cyzon, Agatę Dziarmagowską, Patryka Kumóra, zespoły: Banda i Wanda, Róże Europy, Rezerwat oraz Big Day.

W niedzielę o 18 na scenie głównej odbędzie się koncert: „Klasyka spotyka Detroit Techno". Wystąpią: Kelvin Sholar, Sylwester Ostrowski, NFM Leopoldinum - Orkiestra Kameralna oraz Dorrey Lin Lyles (przebój "It’s raining man"). 

Grali na największych i najważniejszych festiwalach w Polsce: Heineken Open'er, Przystanek Woodstock czy Ethnoport Festival, Grali również w wielu krajach europejskich. Teraz wystąpią podczas Dni Morza – Sail Szczecin 2016. W niedzielę o godzinie 19.30 zapraszamy na koncert KLEZMAFOUR ORKIESTRONICZNIE - KLEZMAFOUR w połączeniu z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii w Szczecinie. Ekipa z Białegostoku, Lublina i Warszawy wykonuje muzykę klezmerską i bałkańską. Koncert potrwa do godziny 21:00. 

Powrót