Jarmark pod Żaglami

Na Jarmark pod Żaglami składają się następujące elementy:

Stoiska handlowe i gastronomiczne - w czasie Dni Morza odbywa się wielki Jarmark z licznymi stoiskami z rękodziełem, kuchnią i produktami regionalnymi, a także stoiskami typowo gastronomicznymi oraz handlowymi. Odwiedzający z Polski i zagranicy znajdą tu pamiątki marynistyczne, smaczne potrawy i oryginalne wyroby, rzadko spotykane w centrach handlowych. Ponadto znajdziemy stoiska z odzieżą, gadżetami, ofertami turystycznymi, zabawkami. Dla smakoszy oferta żywności naturalnej, tradycyjnej, regionalnej, produktów pszczelarskich, pieczywa, wędlin, serów, słodyczy, przetworów, przypraw, soków.

Aleja Artystów - od lat gromadzi twórców chcących zaprezentować swoje prace i talenty, tworząc wyjątkowe wyroby rękodzielnicze. Szczególne zaproszenie skierowane jest do tych artystów i rękodzielników, którzy poza zaprezentowaniem gotowych wyrobów zechcą również tworzyć swoje dzieła w czasie trwania Dni Morza. Do udziału w Alei Artystów podczas Dni Morza 2016 zapraszamy: malarzy, rysowników, rzeźbiarzy, muzyków, twórców sztuki rękodzielniczej i innych artystów amatorów oraz profesjonalistów oferujących własnoręcznie wykonane produkty. Stoiska Alei Artystów ulokowane zostaną w alejce biegnącej wzdłuż ul. Wały Chrobrego na wysokości budynku Akademii Morskiej. Jest to miejsce szczególnie lubiane przez odwiedzających, ze względu na piękny widok rozciągający się z Wałów Chrobrego.

Tawerny piwne - w tym roku na terenie imprezy znajdzie się łącznie 7 tawern po obu stronach Odry.

Stoiska Partnerów Dni Morza – nasi partnerzy przeprowadzać będą przez 3 dni działania informacyjne i promocyjne na terenie imprezy.

powrót
Organizatorzy
Sponsor główny
Sponsorzy
Partner
Oficjalny przewoźnik
Usługi portowe