Pobierz program i mapę Dni Morza

pobierz PL pobierz EN pobierz DE

Muzyczna hiszpańska corrida na Łasztowni

2019-06-16

Hiszpański temperament połączony z wojskową precyzją na scenie na Łasztowni rozgrzał publiczność do czerwoności! 7 muzyków z żaglowca Juan Sebastian de Elcano udowodniło, że moda na Big Bandy nie przemija.

Występ zaczął się muzyczną ucztą z atmosferą walki i hiszpańskiej corridy. Ogniste Paso doble wprowadziło zebranych gości w doskonały nastrój. Kolejne utwory jeszcze bardziej przenosiły słuchaczy do krajów latynoamerykańskich. Zainteresowanie Big Bandem z Hiszpanii było ogromne, zapełniły się nie tylko wszystkie krzesełka, ale także plac przed sceną. Część słuchaczy tak mocno poniósł słoneczny temperament, że prezentowali swój ognisty tańcem pod sceną.

Dni Morza_Sail Szczecin to żeglarskie święto w doskonałej muzycznej oprawie. Niedziela, oprócz hiszpańskich akcentów zachwyca klimatami szantowo-folkowymi. O godzinie 17:00 na Scenie pływającej przy Bulwarze Piastowskim usłyszeć będzie można zespół Klang, następnie piosenka turystyczna, żeglarska i poezja śpiewana w wykonaniu The Nierobbers, a na deser doskonale znane miłośnikom szant Ryczące Dwudziestki i szczecińskie Quftry. Muzyczna uczta przy Bulwarze Piastowskim zakończy się o godzinie 22:30.

powrót
Żegluga Agencja Centrum Żeglarskie Gryf ZWIK Tyskie PKO Port Szczecin