Pobierz program i mapę Dni Morza

pobierz PL pobierz EN pobierz DE

Family Travel w Szczecinie po raz trzeci

2019-06-16

Kto z nas nie marzył o dalekich podróżach i odkrywaniu nowych lądów. Świat ma przecież przed nami tyle tajemnic, które trzeba odkryć, szczególnie gdy ma się kilka lat i głowę pełną pomysłów. Uczestnicy Family Travel odbyli cudowną podróż po kontynentach nie wsiadając nawet do samolotu.

Po spotkaniu z podróżnikami młodzi odkrywcy wiedzą już doskonale, które zwierzęta pochodzą z jakiego kontynentu, potrafią także doskonale ustawić poszczególne lądy na mapie świata. To już wstęp do ciekawych, dalekich podróży i zwiedzania tego, co oferuje nasza piękna planeta. Dzieci wiedzą również którędy płynęli Marco Polo i Vasco da Gamma oraz jaką trasę pokonała rodzina Łopacińskich. To z pewnością jest najlepsza inspiracja do spakowania się i wyruszenia w świat. Tylko co wziąć ze sobą?

O 17:05 dzieci i młodzież dowiedzą się co należy włożyć do plecaka wybierając się w daleką podróż oraz nauczą się jak sprawnie złożyć namiot. Po takim przygotowaniu trzeba już będzie tylko określić na mapie  wymarzony kierunek, wybrać środek transportu i w drogę! Nawet na koniec świata i choćby w wyobraźni.

powrót
Żegluga Agencja Centrum Żeglarskie Gryf ZWIK Tyskie PKO Port Szczecin