Pobierz program i mapę Dni Morza

pobierz PL pobierz EN pobierz DE

Muzyczne akcenty Dni Morza

2019-06-15

Wielkie święto żaglowców trwa w najlepsze, przed nami zapowiada się bardzo taneczny wieczór. Na trzech scenach muzycznych zagrają wykonawcy z różnych gatunków muzycznych.

Do 18.00 na scenie na Łasztowni można usłyszeć orkiestry dęte, które walczą o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin oraz koncert w wykonaniu Big Bandu hiszpańskiej Marynarki Wojennej. Później na tej samej scenie rozbrzmią gorące rytmy latynoamerykańskie, a to za sprawą trzeciej już edycji Samba Port Festivalu. W programie m.in. pokazy capoeiry, pokazy taneczne, koncerty oraz klubowa impreza. Karnawał na scenie potrwa do godziny 23.00.

Na Scenie Głównej dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami pojedynków na głosy! Od 19.30 rozpocznie się dobrze znany wszystkim The Voice of Poland, w którym uczestnicy edycji dla dorosłych zmierzą się z uczestnikami dziecięcej wersji Voice Kids. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo. Łącznie na scenie zobaczymy dwie 5-osobowe drużyny złożone z uczestników programów oraz Antka Scardina. Razem to 11. fantastycznych wokalistów: Piotr Tłustochowicz, Marie Napieralska, Jerzy Grzechnik, Magdalena Dąbkowska, Maksymilian Kwapień, Nela Zawadzka, Kuba Krajkowski, Klaudia Domitrz, Oliwia Kopiec, Paweł Szymański, Gabriel Fleszar oraz śpiewający prowadzący program, finalista Voice of Kids - Antek Scardina.

Podczas koncertu usłyszymy 11-letnią Nataszę Sieradzką - zwyciężczynię castingu do koncertu Bitwy The Voice of Poland.

Przy Bulwarze Piastowskim od godziny 17.00 rozpoczną się koncerty na scenie folkowo-szantowej. Dzisiaj zagrają dla mieszkańców i słuchaczy: Free Blues Band, Stonehange, Flamenco Sin Fronteras, Belraine oraz Poema Flamenco. Koncerty na scenie pływającej potrwają do 00.15.

powrót
Żegluga Agencja Centrum Żeglarskie Gryf ZWIK Tyskie PKO Port Szczecin