Pobierz program i mapę Dni Morza

pobierz PL pobierz EN pobierz DE

Mnóstwo zabawy w strefie dziecięcej i spotkanie ze sportowcami

2019-06-15

Występy wokalne i muzyczne, spektakle, pogadanki ze sportowcami a przede wszystkim mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy. Tak dziś wygląda radosna strefa dziecięca na Łasztowni - miejsce gdzie bez wątpienia jest najwięcej pozytywnej energii.

Idąc wzdłuż Nabrzeża Starówka, nie sposób nie usłyszeć i nie dostrzec roześmianych i świetnie bawiących się dzieci. To wszystko za sprawą atrakcji, jakie zostały dla nich przygotowane w Strefie dziecięcej_Do akcji mali GIGANCI! Nic tak nie sprawia frajdy najmłodszym, jak możliwość poskakania na gigantycznym i w dodatku dmuchanym torze przeszkód. Zwłaszcza, jeśli odbywa się to wśród bawiących się tak samo świetnie rówieśników. Rada dla rodziców – jeśli wasza pociecha ma niespożyte pokłady energii to właśnie tutaj warto się wybrać!

Oprócz możliwości wybiegania się, dla najmłodszych przygotowano również wiele innych atrakcji. Na scenie odbywają się występy wokalne i taneczne, nie brakuje również zabaw z animatorami oraz konkursów.

Jednym z punktów dzisiejszego programu w strefie dziecięcej, było również wydarzenie AMP FUTBOL POLSKA – czyli spotkanie z reprezentantami kraju w tej zdobywającej coraz większą popularność dyscyplinie sportu. Amp futbol to rodzaj piłki nożnej rozgrywanej przez zawodników po jednostronnej amputacji kończyny dolnej - w przypadku graczy z pola, lub kończyny górnej u bramkarzy. Dzieci podczas tego wydarzenia miały okazję porozmawiać z zawodnikami. To było dla nich na pewno niezwykłe doświadczenie, pokazujące że pomimo przeciwności losu można być bohaterem dla wielu osób i żyć aktywnie Jak wiele pełnosprawnych osób.

Strefa dziecięca jest otwarta do godziny 20:00.

powrót
Żegluga Agencja Centrum Żeglarskie Gryf ZWIK Tyskie PKO Port Szczecin