Pobierz program i mapę Dni Morza

pobierz PL pobierz EN pobierz DE

III Festiwal Orkiestr Dętych o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina

2019-06-15

Program konkursowy został podzielony na występy estradowe, pokaz musztry orkiestrowej, prezentacje orkiestr. Na Łasztowni zobaczymy występy:  Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drezdenka, Orkiestry Dętej z Piwnicznej –Zdroju, Orkiestry Wood & Bras Band z Goleniowa, Mogileńskiej Orkiestry Dętej z Mogilna, Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbrowy Zielonej, Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa, Orkiestry Wojskowej ze Szczecina, pokaz Orkiestry Wojskowej ze Świnoujścia.

 

Sobota 15.06.2019 r.

 

10.30 - 10.45 - przemarsz Orkiestry Wojskowej ze Szczecina

10.45 – 11.00 -  przemarsz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drezdenka

11.00 – 11.30 – koncert Orkiestry Wojskowej ze Szczecina

11.30 – 11.45 -  przemarsz Orkiestry Wood & Bras Band z Goleniowa

11.45 – 12.15 – koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drezdenka

12.15 – 12.30 -  przemarsz  Orkiestry Dętej z Piwnicznej -Zdroju

12.30 – 13.00 - koncert Orkiestry Wood & Bras Band Goleniów

13.00 – 13.15 - przemarsz Mogileńskiej Orkiestry Dętej z Mogilna

13.15 – 13.45 - koncert Orkiestry Dętej z Piwnicznej -Zdroju

13.45 – 14.00 - przemarsz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbrowy Zielonej

14.00 – 14.30 – koncert Mogileńskiej Orkiestry Dętej z Mogilna

14.30 – 14.45 – przemarsz Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa

14.45 – 15.15 – koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbrowy Zielonej

15.15 – 15.45 – koncert Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa

Przemarsze odbywają się od mostu pontonowego do sceny na skwerze (Łasztownia).

                           

Niedziela 16.06.2019 r.

 

12.00 – 12.15 – pokaz Harcerskiej Orkiestry Dętej z Tczewa

12.15 - 12.30 – pokaz Mogileńskiej Orkiestry Dętej z Mogilna

12.30 – 12.45 – pokaz Orkiestry Dętej z Piwnicznej -Zdroju

12.45 – 13.00 - pokaz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Drezdenka

13.00 – 13.15 - pokaz Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Dąbrowy Zielonej

13.15  - 13.30 – pokaz Orkiestry Wood & Bras Band z Goleniowa

13.30 – 13.45 - pokaz Orkiestry Wojskowej ze Świnoujścia

13.45 – 14.00 - przygotowanie orkiestr do wspólnego wykonania utworów

14.40 - zakończenie

powrót
Żegluga Agencja Centrum Żeglarskie Gryf ZWIK Tyskie PKO Port Szczecin