Pobierz program i mapę Dni Morza

pobierz PL pobierz EN pobierz DE

Szczeciński Jarmark pod żaglami

2018-06-10

Dni Morza nie mogłyby się odbyć bez tradycyjnego, lubianego przez odwiedzających teren imprezy Jarmarku Pod Żaglami. To właśnie tu zwiedzający mogą kupić przeróżne ciekawe rzeczy – pyszne jedzenie, pamiątki, ubrania i ozdoby z wielu zakątów świata.

 

Szczeciński Jarmark pod żaglami już na stałe wpisał się w program zarówno Dni Morza jak i finałów regat wielkich żaglowców. W tym roku szczecinianie oraz turyści mogą skorzystać z oferty blisko 200 stoisk znajdujących się po obu stronach Odry, zlokalizowanych zarówno na górze Wałów Chrobrego, na nadodrzańskich nabrzeżach i Łasztowni. Dodatkowo, wielbiciele kulinariów mogą skosztować kuchni całego świata, za sprawą blisko 40 foodtrucków, które zaparkowały na Łasztowni. Krótko mówiąc jest z czego wybierać!

 

Przez cały czas trwania szczecińskich Dni Morza stoiska gastronomiczne przyciągają klientów przepięknymi aromatami, które skuszą nawet największych niejadków. Spośród bogatej oferty, nawet najbardziej wybredni konsumenci z całą pewnością znajdą coś dla siebie. Jeżeli masz ochotę spróbować węgierskich kołaczy, belgijskich frytek lub hiszpańskich churrosów koniecznie przyjdź dziś na Wały Chrobrego. Jeszcze przez kilka godzin masz wyjątkową okazję, by rozsmakować się w nietypowych smakach!

 

W tym roku nie zabrakło również rękodzieła, rozmaitych ozdób, ubrań i akcesoriów. Ręcznie szyta odzież przyciąga wielbicielki nietypowej mody, a wyjątkowe dekoracje spodobają się miłośnikom dekorowania wnętrz. Dodatkowo, podczas Dni Morza nie może oczywiście zabraknąć morskich akcentów, które podkreślają charakter imprezy. Dlatego, jeżeli poszukujesz nietypowych ozdób by urozmaicić swoje wnętrza lub chcesz kupić biżuterię, której będą zazdrościć Ci koleżanki koniecznie odwiedź w niedzielę Jarmark pod żaglami. 

 

Jarmark pod Żaglami organizowany w ramach Dni Morza zakończy się dziś. Stoiska będą czynne do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy!

 

powrót
Żegluga Agencja Centrum Żeglarskie Gryf ZWIK Tyskie PKO Port Szczecin