Pobierz program i mapę Dni Morza

pobierz PL pobierz EN pobierz DE

Kolorowe korowody przeszły przez Łasztownię

2018-06-10

Dni Morza to oprócz żaglowców i koncertów cała masa atrakcji towarzyszących. Wśród nich znalazł się również II Festiwal Orkiestr Dętych oraz Samba Port Festiwal vol. 2. Ich uczestnicy przejdą dziś w efektownych korowodach przez Łasztownię. 

Podczas II Festiwalu Orkiestr Dętych Szczecin 2018 jego uczestnicy rywalizowali o Puchar Prezydenta Miasta. W trakcie tegorocznej edycji Dni Morza, szczecińska publiczność mogła podziwiać występy sześciu orkiestr dętych pochodzących między innymi z Białorusi, Ukrainy oraz Łobza. Zwieńczeniem ich trzydniowej rywalizacji są uroczyste pokazy musztry paradnej, które rozpoczęły się dziś tuż po godzinie 11. Przyjdź i sam się przekonaj, która orkiestra jest najlepsza w swoim fachu! Zakończenie wydarzenia planowane jest około godziny 12.45. Wówczas odbędzie się wielki finał, którego zwieńczeniem będzie wręczenie poszczególnym orkiestrom nagród i podziękowań za uczestnictwo w tegorocznej edycji Festiwalu.

W podobny sposób Dni Morza postanowili zakończyć uczestnicy Samba Port Festiwal. Miłośnicy gorących latynoskich rytmów, przejdą dziś w wielobarwnym korowodzie, w trakcie którego publiczność będzie mogła podziwiać utalentowane tancerki w przepięknych strojach. To doskonała okazja by poczuć gorący brazylijski klimat, którzy przywodzi na myśl zbliżające się wakacje. Przyciągające uwagę korowody wystartowały o godzinie 11. Umiejętności uczestników będzie można podziwiać do godziny 16.00.


 


 

 

powrót
Żegluga Agencja Centrum Żeglarskie Gryf ZWIK Tyskie PKO Port Szczecin