Pobierz program Dni Morza

PL EN DE

Maskotki, obrazy i inne cuda w Alei Artystów [galeria]

2016-06-11

Godzinami, a nawet tygodniami przygotowują swoje niepowtarzalne produkty. Mowa o artystach, którzy podczas Dni Morza prezentują w specjalnie przygotowanej alei efekty swojej pracy. - Te rzeczy są naprawdę niesamowite - zgodnie mówią goście ich stoisk.

Aleja Artystów od lat gromadzi twórców chcących zaprezentować swoje prace i talenty, tworząc wyjątkowe wyroby rękodzielnicze. Stoiska ulokowane zostaną w alejce biegnącej wzdłuż ul. Wały Chrobrego na wysokości budynku Akademii Morskiej. Jest to miejsce szczególnie lubiane przez odwiedzających, ze względu na piękny widok rozciągający się z Wałów Chrobrego. Spotkamy tutaj: malarzy, rysowników, rzeźbiarzy, muzyków, twórców sztuki rękodzielniczej i innych artystów amatorów oraz profesjonalistów oferujących własnoręcznie wykonane produkty.

KLIKNIJ TUTAJ, BY PRZEJŚĆ DO GALERII

- Pasjonują się rękodzielnictwem, dlatego mam sentyment do takich miejsc - przyznaje Joanna Jaroszyńska ze Szczecina. - Do każdego stoiska podchodzę z ogromną ciekawością. Nie ukrywam, że czerpię z nich ispirację, bo sama próbuję szyć zabawki. Dni Morza to impreza kompletna. Atrakcji co nie miara. Znajdują tutaj dla siebie coś: żeglarze, dzieci, artyści. Praktycznie każdy. Takiego klimatu nie ma żadne inne miasto w Polsce. 

powrót
Organizatorzy
Sponsor główny
Sponsorzy
Partner
Oficjalny przewoźnik
Usługi portowe