Pobierz program Dni Morza

PL EN DE

Spotkanie z Kapitanami

2016-06-10

Dziś w Urzędzie Miasta odbyło się tradycyjne spotkanie prezydenta Piotra Krzystka z kapitanami jednostek biorących udział w tegorocznych Dniach Morza.

Stało się już tradycją, że podczas Dni Morza prezydent miasta spotyka się w magistracie z kapitanami jednostek biorącymi udział w imprezie. W dzisiejszym spotkaniu wzięło udział ponad 20 kapitanów żaglowców i okrętów, którzy przypłynęli do Szczecina specjalnie z okazji tego wydarzenia.

Jest mi niezmiernie miło po raz kolejny powitać Państwa w Szczecinie podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Cieszę się, że zawsze chętnie przyjmujecie zaproszenie i przypływacie do naszego miasta na Dni Morza – powiedział w trakcie spotkania Piotr Krzystek. – Mam nadzieję, że i tym razem szczecińskie Dni Morza będą dla was źródłem wspaniałych wspomnień i niezapomnianych momentów.

W dzisiejszym spotkaniu, oprócz prezydenta miasta oraz kapitanów, udział wzięli również Krzysztof Soska – zastępca prezydenta miasta oraz Jerzy Raducha reprezentujący Centrum Żeglarskie.

powrót
Organizatorzy
Sponsor główny
Sponsorzy
Partner
Oficjalny przewoźnik
Usługi portowe